2nd Round - Saturday 27th November 2004

  1. 1 Kings Lynn v Gateshead or Southport
    2 Stalybridge Celtic v Marine or Whitby Town
    3 Stamford v Rocester
    4 Droylsden v Bamber Bridge or Spennymoor United
    5 Kidsgrove Athletic v Vauxhall Motors
    6 Blyth Spartans v Sutton Coldfield Town
    7 Gainsborough Trinity v Altrincham
    8 Wakefield-Emley v Redditch United
    9 Matlock Town or Lancaster City v Bromsgrove Rovers
    10 Kettering Town v Burscough
    11 Barrow v Rothwell Town
    12 Hucknall Town v Radcliffe Borough
    13 Kendal Town v Hyde United
    14 Hinckley United v Willenhall Town
    15 Bradford (Park Avenue) or North Ferriby United v Alfreton Town
    16 Worcester City v Prescot Cables or Lincoln United
    17 Gresley Rovers v Bedworth United
    18 Mossley or Bridlington Town v Eastwood Town
    19 Bath City v Carshalton Athletic
    20 Staines Town v Aylesbury United
    21 Chelmsford City v Slough Town
    22 Welling United v Hampton & Richmond Borough or Sutton United
    23 Redbridge v Moor Green or Weymouth
    24 Boreham Wood v Leyton
    25 Tooting & Mitcham United v Hayes
    26 Worthing v Mangotsfield United
    27 Yeading v Billericay Town
    28 Thurrock v Burgess Hill Town
    29 Tonbridge Angels v Oxford City
    30 Eastbourne Borough v Dorchester Town
    31 Waltham Forest or East Thurrock Utd v Histon
    32 Cinderford Town or Cambridge City v Hornchurch
    33 Cray Wanderers or Folkestone Invicta v St Albans City
    34 Taunton Town v Hendon
    35 Team Bath v Wealdstone
    36 Grays Athletic v Windsor & Eton
    37 Walton & Hersham v Cirencester Town
    38 Lewes v Bishop’s Stortford
    39 Cheshunt v Bromley
    40 Dulwich Hamlet or Havant & Waterlooville v Weston Super Mare or Grantham Town
    41 Rugby United or Clevedon Town v Banbury United or Yate T
    ownwn

1st Round - Saturday 6th November 2004

1 Shepshed Dynamo v Willenhall Town
2 Rocester v Ossett Town
3 Colwyn Bay v Kendal Town
4 Bishop Auckland v Kidsgrove Athletic
5 Witton Albion v Blyth Spartans
6 Altrincham v Ossett Albion
7 Hyde United v Belper Town
8 Gateshead v Southport
9 Mossley v Bridlington Town
10 Woodley Sports v Barrow
11 Burscough v Guiseley
12 Droylsden v Leek Town
13 Bradford (Park Avenue) v North Ferriby United
14 Stalybridge Celtic v Harrogate Town
15 Eastwood Town v Worksop Town
16 Gresley Rovers v Frickley Athletic
17 Vauxhall Motors v Ashton United
18 Bamber Bridge v Spennymoor United
19 Radcliffle Borough v Stocksbridge Park Steels
20 Matlock Town v Lancaster City
21 Alfreton Town v Runcorn FC Halton
22 Gainsborough Trinity v Workington
23 Wakefield-Emley v Farsley Celtic
24 Marine v Whitby Town
25 Prescot Cables v Lincoln United
26 Cheshunt v Braintree Town
27 Eastbourne Borough v Harrow Borough
28 Staines Town v Dover Athletic
29 Waltham Forest v East Thurrock United
30 Hendon v AFC Wimbledon
31 Worthing v Whyteleafe
32 Wivenhoe Town v Chelmsford City
33 Grays Athletic v Great Wakering Rovers
34 Tonbridge Angels v Horsham
35 Maidenhead United v Bromley
36 Bognor Regis Town v Billericay Town
37 Cray Wanderers v Folkestone Invicta
38 Windsor & Eton v Basingstoke Town
39 Walton & Hersham v Margate
40 Tooting & Mitcham United v Harlow Town
41 Leyton v Barking & East Ham United
42 Dulwich Hamlet v Havant & Waterlooville
43 Arlesey Town v Hornchurch
44 Northwood v Boreham Wood
45 Tilbury v Lewes
46 Carshalton Athletic v Heybridge Swifts
47 Banstead Athletic v Wealdstone
48 Salisbury City v Thurrock
49 Kingstonian v Bishop's Stortford
50 Hampton & Richmond Borough v Sutton United
51 Redbridge v Dartford
52 Eastleigh v St Albans City
53 Yeading v Croydon
54 Molesey v Welling United
55 Burgess Hill Town v Sittingbourne
56 Hayes v Bashley
57 Slough Town v Dorking
58 Stourport Swifts v Sutton Coldfield Town
59 Rothwell Town v Nuneaton Borough
60 Mangotsfield United v Ashford Town (Middx)
61 Chesham United v Bedworth United
62 Worcester City v Chippenham Town
63 Banbury United v Yate Town
64 Hucknall Town v Bracknell Town
65 Hinckley United v Stafford Rangers
66 Paulton Rovers v Dorchester Town
67 Cinderford Town v Cambridge City
68 Dunstable Town v Histon
69 Gloucester City v Kings Lynn
70 Cirencester Town v Thame United
71 Team Bath v Hitchin Town
72 Oxford City v Brackley Town
73 Bromsgrove Rovers v Halesowen Town
74 Tiverton Town v Bath City
75 Bedford Town v Stamford
76 Rugby United v Clevedon Town
77 Newport County v Kettering Town
78 Aylesbury United v Solihull Borough
79 Hemel Hempstead Town v Taunton Town
80 Weston Super Mare v Grantham Town
81 Moor Green v Weymouth
82 Redditch United v Merthyr Tydfill